2004 yılında kurulan firmamız, o tarihten bu yana, uzman kadrosu ve hiç eksilmeyen   motivasyonuyla, müşterilerine lojistik alanında kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

 

Kalite, beklentilerin karşılanma düzeyidir. Bu sebeple biz,  Anchor Lojistik ailesi olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklentilerini  en doğru şekilde anlamayı, bu beklentileri eksiksiz karşılamayı  ve onlara bizim için önemli  olduklarını hissettirmeyi önemsiyoruz. Tüm samimiyetimizle onlar için çalıştığımızı  ve onlara çözüm üretmeyi sevdiğimizi, ortaya koyduğumuz hizmet kalitesi ile ifade edebildiğimizi düşünüyoruz.

 

Hizmetlerimizde,  müşteriye özel butik hizmet anlayışıyla, bilgi ve deneyimimizi,  gelişen ve hızlanan  teknoloji ile birleştiriyor, çağımızın gereklerine uyumlu,  ulaşılabilir, dinamik ve proaktif bir çözüm ortağı olarak, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte ailemizi  gururla büyütüyor,  sizi de aramıza katılmaya davet ediyoruz.

ÜYELİKLERİMİZ

150 ülkede, 40.000’in üzerinde lojistik hizmet üreticisini ve lojistik derneklerini, aynı çatı altında buluşturan, dünyada ‘’taşımacılığın mimarı’’ olarak bilinen, 1926/Viyana doğumlu  FIATA,  sunduğu danışmanlık hizmetleri, uluslararası toplantı olanakları ve çeşitli teknik bilgi ve dökümanlar ile sektörümüzün itici gücü. Her sene, FIATA organizasyonları ve bilgilendirmeleri sayesinde hem kendimizi yenileme, hem de uluslararası boyutta sektörümüzden haberdar olma şansını yakalıyoruz.

Türk lojistik sektörünün, en geniş kapsamlı sivil toplum kuruluşu olan UTIKAD, 1986 yılında kuruldu ve o tarihten bu yana, Türk lojistik sektörünün sesi olarak, sektörümüzü ve biz üyelerini, yurt içi ve dışında pek çok platformda temsil ediyor.

 

Türkiye’de lojistik kavramının gelişmesine, modernleşmesine ve yerleşmesine, verdiği çeşitli eğitimler ve düzenlediği organizasyonlar  ile büyük katkı sağlayan UTIKAD’a teşekkür ediyoruz.

1998 yılında kurulan, A.B.D. merkezli  WCA, lojistik sektöründe dünyanın en büyük ve en güçlü ağ organizasyonu olarak, bize ürettiğimiz lojistik çözümler için ihtiyacımız olan profesyonel  ve etkin acente ağını sunuyor. Tüm dünyada  191 ülkede, bağlantıda olduğumuz 7000’in üzerinde acentemiz ile hizmetinizdeyiz.

FIATA, as an entity getting over 40.000 logistics services providers & associations together throughout the World, is known as the ‘’architect of transportation’’ and is the major driving force of logistics sector.

It was born in 1926 in Vienna and since then, it does the biggest contribution to our business, with the worldwide organizations , trainings and workshops. We are proud to be a member of FIATA, where we find the opportunity to improve our know-how and experience in line with the requirements and developments of our age.

Founded in 1986, the Association of International Forwarding and Logistics Service Providers (UTIKAD) is the most extensive non-governmental organization of Turkish transportation and logistics industry.

 

We extend special thanks to UTIKAD, for its great contribution to the development  and modernization of our sector, with several trainings and organizations.

WCA was founded in 1998 in U.S.A. as the World’s first non-exclusive, global network in logistics sector. Since then, it offers the largest and most powerful agency network to its members, which is the key factor to develop professional logistics solutions to our customers. We are at your service, in connection with over 7000 agents, in 191 countries throughout the World.

ÜYELİKLERİMİZ