TEMEL DEĞERLERİMİZ

Biz,

 

Samimiyiz…

Samimiyet, güvenin temelidir. Her durumda ve her şart altında müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı dürüst olmak, onların beklentilerini karşılamak için tüm çözüm yollarını araştırmak ve süreç boyunca onların yanında yürümek temel ilkemiz.

 

Farkındayız…

Farkındalık, ihtiyaçların karşılanabilmesinin ön koşuludur. Biz, kim olduğumuzun, sahip olduğumuz kaynakların, içinde yaşadığımız dünyanın ve müşterilerimizin  ihtiyaçlarının farkındayız. Farkındalığımızı, güvenilir bir çözüm ortağı olmak yolunda en önemli araçlarımızdan biri olarak görüyoruz.

 

Sorumluluk sahibiyiz…

Biz, sadece müşterilerimize,  iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize karşı değil, ilişki içinde olduğumuz tüm  canlılara, içinde yaşadığımız topluma ve dünyamıza karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz. En önemli amaçlarımızdan biri, duyarlı ve sorumlu bir hizmet sağlayıcı olarak, verdiğimiz hizmetler ve imza attığımız sosyal sorumluluk projeleri ile, dünyamıza borcumuzu geri ödeyebilmek.

 

Çözüm odaklıyız…

Bizi farklı kılan, işimizin her aşamasında bağlı kaldığımız çözüm odaklı bakış açımız. Yaptığı işin sorumluluğunu alan bir anlayış ile, olası sorunları öngörme ve önleme konusunda uzman kadromuza ve deneyimli acentelerimize güveniyoruz.

 

Hızlıyız…

Çağımızın olmazsa olmaz değerlerinden biri de hız. Hızlı olmak, sadece bir adım önde olmayı değil, dinamik ve üretken olmayı da beraberinde getiriyor. Anchor Lojistik olarak, bilgi ve tecrübemizi hızla birleştirerek, teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanmak suretiyle, müşterilerimizin  ve tüm iş ortaklarımızın lojistik süreçlerini maksimum düzeyde kolaylaştırmayı misyon edindik.

 

Yaratıcıyız…

Lojistik, belki de yaratıcılığın en çok kullanıldığı sektörlerden biri. Taşıma modlarının doğru değerlendirilmesi,  kaynakların doğru kullanılması, taşınacak ürünün ve pazarın doğru anlaşılması, teknik ve mali olarak en uygun çözümlerin sunulması, müşteriye yaklaşımın doğru belirlenmesi,  işimizi yaparken yaratıcılığın her daim canlı tutulmasını zorunlu kılıyor. Biz, işini severek  yapan, ezberci zihniyetten uzak,  farklı düşünen,  yaratıcı bir ekip olmakla gurur duyuyoruz ve yaratıcılığımızı, yaptığımız çalışmalarla, aldığımız eğitimlerle sürekli geliştiriyoruz.