HİZMETLERİMİZ

3PL Lojistik Çözümleri:

• Denizyolu Taşımacılığı

  FCL/ Komple Konteyner Taşımacılığı

Armatörler ile yaptığımız anlaşmalar ve bize gerek fiyat avantajı, gerekse kaliteli hizmet  garantisi sağlayan uluslararası acente ağımız ile, dünyanın her yerine/her yerinden komple konteyner taşımalarınız ile hizmetinizdeyiz.

 

  LCL/ Parsiyel Konteyner Taşımacılığı

Uzman acente ağımız ile dünyanın her yerine/ her yerinden parsiyel taşımalarınıza talibiz. İyi fiyat karşılığında iyi hizmet almak için lütfen arayınız.

 

  Özel Konteyner (Reefer, Open Top, Flat Rack) Taşımacılığı

İlk günden bu yana, çözüm odaklı hizmet anlayışımız, özel konteyner taşımalarında söz sahibi olmamızı sağladı. Müşterilerimizin özel ekipman taleplerini, armatörlerle ve yurtdışı acentelerimizle tesis ettiğimiz güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkilerimiz sayesinde en hızlı şekilde karşılıyoruz.

  Havayolu Taşımacılığı

Dünyanın her yerine / her yerinden havayolu taşımalarınız için en uygun çözümleri sunuyoruz. Her bir parça kargonuzu aynı özen ile elleçliyor,    yükünüzü kaliteli hizmet ve en iyi fiyatlarla buluşturuyoruz.

 

  Proje Taşımacılığı

Fabrika/ üretim hattı taşımaları, makine taşımaları, yat taşımaları gibi özel ekipman ve özel rota gerektiren,  izne tabi taşımalarda, güvenilir yurt dışı acentelerimiz  ve uluslararası standartlarda  profesyonel hizmetlerimiz ile emrinizdeyiz.

 

  Depolama

Bütüncül hizmet anlayışımızın bir gereği olarak, yükünüz için kısa/uzun vadeli depolama ihtiyaçlarınızı, yurdun dört bir yanındaki güvenlikli ve sigortalı depolarda, en uygun maliyetlerle karşılıyoruz.

 

  Gümrükleme

Güvenilir bir gümrük müşavirine mi ihtiyacınız var? Takip eksikliğinden ve yüksek maliyetlerden mi şikayetçisiniz? Bizi arayın ve sıkıntılarınızı tek elden, tek seferde çözmenin rahatlığını yaşayın.

 

  Yurt içi ara nakliye

Yurt içi taşımalar, ihracat/ithalat yüklemelerinin önemli bir parçası ve eğer profesyonelce ele alınmazsa  yükleme tarihi aksatarak ya da hasar ve kayıplara yol açarak hizmet kalitesini olumsuz etkileyebiliyor. Bırakın bütüncül hizmetlerimizin bir parçası olarak, anlaşmalı tedarikçilerimizle size en uygun fiyat ve  hizmet çözümlerini üretelim, sizin için yükünüzü biz takip edelim. Siz de fazladan zaman ve enerji harcamadan kapıdan kapıya hizmet almanın rahatlığını yaşayın.

 

  Nakliye Sigortası

Üyesi olduğumuz uluslararası network WCA Inter Global bünyesinde, World Insurance acentesi  olarak, yükünüzün all-risk sigorta işlemlerini birinci elden, en uygun primlerle yapıyoruz.

 

  2. El Konteyner Tedarik ve Satışı

Tüm dünyada her türlü ürünün taşımalarında kullanılan konteynerler aslında ticarete konu olan, 2. El piyasası bulunan, kıymetli  birer emtia.  2. El konteyner konusundaki yoğun bilgi ve tecrübemiz ile, ihtiyacınız olan konteynerleri zamanında ve güvenilir kaynaklardan, en iyi fiyatlarla tedarik ediyoruz.